Televidyon.com Telif Hakları

Öncelikle Televidyon.com'a göstermiş ilgilden dolayı teşekkür ederiz. MYK Medya ve İletişim Ltd. Şti. tarafından hazırlanıp yayımlanan Televidyon.com içeriğini kullanmak isteyenler için 2 farklı seçenek bulunuyor.

1- Eğer sayfalarınızda ücretli reklam / banner yoksa, videolarımızı Televidyon player'ı kullanarak yayınlayabilirsiniz. Bunun için yayınlamak istediğiniz videonun 'embed' kodunu sitenize yapıştırmalısınız.

2- Eğer sitenizde ücretli reklam / banner varsa ve videolarımızı kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. (Bu tip kullanımdan önce karşı sitenin temsilcisi ile MYK Medya ve İletişim Ltd. Şti. arasında mutlaka yazılı ve imzalı sözleşme yapılmalıdır. Sözleşme MYK Medya tarafından hazırlanır. Ücretli içerik kullanımıyla ilgili ayrıntılı bilgi için telif@myk-medya.com adresini kullanabilirsiniz.)

Televidyon.com içeriğinin izinsiz kullanımı halinde Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun 4. Ek Madde'si kapsamında yasal işlem yürütülmektedir. (FSEK Ek Madde 4: "Eser ve eser sahibi ile, eser üzerindeki haklardan herhangi birinin sahibi veya eserin kullanımına ilişkin süreler ve şartlar ile ilgili olarak eser nüshaları üzerinde bulunan veya eserin topluma sunulması sırasında görülen bilgiler ve bu bilgileri temsil eden sayılar veya kodlar yetkisiz olarak ortadan kaldırılamaz veya değiştirilemez. Bilgileri ve bu bilgileri temsil eden sayıları veya kodları yetkisiz olarak değiştirilen veya ortadan kaldırılan eserlerin asılları veya kopyaları dağıtılamaz, dağıtılmak üzere ithal edilemez, yayınlanamaz veya topluma iletilemez.")

İlginiz için tekrar teşekkür ederiz.

Saygılarımızla, MYK Medya ve İletişim Ltd. Şti. adına
Televidyon.com