Televidyon.com: Tık Peşinde http://televidyon.com/tikpesinde Televizyon değil, Televidyon! Thu, 12 Feb 2009 21:50:00 +0200 Televidyon.com tr Televidyon.com: Tık Peşinde http://televidyon.com http://televidyon.com/images/logo.png 212 129 Digital şirketler çoğalıyor… Tue, 25 Aug 2009 14:15:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1581/digital-sirketler-cogaliyor%26acirc%3B%26euro%3B%26brvbar%3B/ ''THY’yi biz uçurduk'' Thu, 6 Aug 2009 19:15:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1488/thy%26acirc%3B%26euro%3B%26trade%3Byi-biz-ucurduk/ Reklamveren digital pazara yöneliyor Tue, 30 Jun 2009 12:00:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1325/reklamveren-digital-pazara-yoneliyor/ IAB Türkiye Basın Toplantısı -2 Wed, 24 Jun 2009 19:00:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1302/iab-turkiye-basin-toplantisi--2/ IAB Türkiye Basın Toplantısı -1 Wed, 24 Jun 2009 17:45:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1301/iab-turkiye-basin-toplantisi--1/ ''Biri, sizi kurtarmaya geldi'' Fri, 12 Jun 2009 11:25:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1255/biri-sizi-kurtarmaya-geldi/ SMG yılın medya ajansı seçildi Fri, 5 Jun 2009 00:06:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1229/smg-yilin-medya-ajansi-secildi/ Likemind Mayıs 2009 buluşması Fri, 22 May 2009 22:29:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1182/likemind-mayis-2009-bulusmasi/ Uluslararası ödüller bu sene coşuyor Fri, 8 May 2009 00:02:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1124/uluslararasi-oduller-bu-sene-cosuyor/ Reklamlar Digitale Yöneliyor Tue, 28 Apr 2009 17:30:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1089/reklamlar-digitale-yoneliyor/ Hedeflerimizin üzerinde büyüdük! Thu, 23 Apr 2009 17:17:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1073/hedeflerimizin-uzerinde-buyuduk/ Netbook Medya hızlı büyüyor Wed, 15 Apr 2009 14:43:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1044/netbook-medya-hizli-buyuyor/ Monster Türkiye Fri, 10 Apr 2009 17:44:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/1020/monster-turkiye/ Hyundai ve Starcom Tue, 24 Mar 2009 15:18:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/950/hyundai-ve-starcom-/ ''Milliyet utansın'' Fri, 20 Mar 2009 20:10:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/934/milliyet-utansin/ Carat İsobar Türkiye Müdürü Tue, 17 Mar 2009 16:27:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/922/carat-isobar-turkiye-muduru/ Starcom MediaVest Group Tue, 10 Mar 2009 19:04:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/900/starcom-mediavest-group/ OMD Digital Fri, 6 Mar 2009 11:49:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/883/omd-digital/ İnternet Reklamcılığının incelikleri Fri, 27 Feb 2009 21:32:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/861/internet-reklamciliginin-incelikleri/ Reklamcılar Derneği dijital pazarı ölçümlüyor Tue, 24 Feb 2009 21:37:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/850/reklamcilar-dernegi-dijital-pazari-olcumluyor/ Ping Genel Müdürü : Canan Sanalan Fri, 20 Feb 2009 10:56:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/840/ping-genel-muduru--canan-sanalan/ GroupM ve İnteraktif Pazar Tue, 17 Feb 2009 00:06:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/829/groupm-ve-interaktif-pazar/ Dijital reklamcılık ve MYK Thu, 12 Feb 2009 21:50:00 +0000 Televidyon.com http://televidyon.com/p/818/dijital-reklamcilik-ve-myk/