Lamba Kapalı
Yayın Tarihi: 14/01/2011

2006 yılında Bursaspor camiasını ilk taraftar web TV'si ve internet üzerinden yayınlanan ilk spor programı olan "Tam Saha Pres" ile tanıştıran Bursasporum.com, web TV yayınlarına televidyon ile kaldığı yerden yeniden devam ediyor.

Tam Saha Pres programında her hafta Bursaspor camiasında yaşanan gelişmeler özel konuklarla birlikte değerlendirilecek.

Bu bölümde ise yeni satat konusunda gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar var.
Bizden söylemesi...

Kısaca Bursasporum.com:
Bursasporum.com, “Bağımsız Taraftar Platformu” sloganıyla 2004 yılının Şubat ayından bugüne tarafsız, doğru, cesur ve salt Bursaspor çıkarları doğrultusunda yayın yapmaktadır.

Bursasporum.com bugüne kadar gerçekleştirdiği ilklerle ulusal çapta bir marka haline gelerek Bursaspor taraftarlarının gözbebeği olmuştur. İnternet üzerinden Bursaspor başkanı, teknik direktörü ve oyuncuları ile gerçekleştirdiği interaktif söyleşiler, Bursaspor kongrelerinin canlı yayını, internet üzerinden yayınlanan ilk spor programı olan “Tam Saha Pres” gibi programlar Türkiye'de alanında ilktir.

Bursasporum.com salt haber sitesi olmanın dışında kitleleri sosyalleştirme anlamında da farklı bir misyon üstlenmiştir. Bursaspor taraftarı hatıra ormanı, Karaköy yangın felaketi yardım organizasyonu, Ramazan ve Kurban Bayramı yardımları, her yıl Ramazan ayında iftar yemeği organizasyonları, Şırnaklı öğrencilerin kentimize getirilerek burada konaklatılması, Bursaspor sevgisi aşılanması ve düzenlenen turlar ile kentimizin tanıtılması, ihtiyaç sahibi öğrencilerin giyim ve kırtasiye malzemelerinin temin edilmesi, yılın en iyileri ödül töreni bunlardan bazılarıdır.

Tartışma alanları içerisinde şüphesiz ki sayısız fikirlerin vücut bulduğu en iddialı tartışma platformu Bursasporum.com'un forum alanlarıdır. Nicelikten ziyade niteliğin ön planda tutulduğu ve sadece beyin fırtınalarının yaşandığı forum alanında, sayısız projeler üretilip Bursaspor Kulübü'ne kazandırılmıştır.