Lamba Kapalı
Yayın Tarihi: 07/01/2011

Bursaspor taraftarlarının yakından takip ettiği Bursasporfan.com, televidyon.com ile web tv yayıncılığına merhaba dedi. Programın ilk konuğu ise sitenin yazarlarından Cihad Kaya oldu.

BursaSporFan:

Bursaporluların en buyuk sosyal bilisim ağı Facebook BursasporFan artık Bursasporfan.com olarak yayın hayatına devam ediyor.

16 Eylul 2010'da resmi olarak yayın hayatına başlayıp, Bursasporlular merkezde olmak üzere tüm taraftarlarla buluşan sitemiz o tarihten bu yana yayın hayatına devam etmektedir. Bu süreçte sizlerin gösterdiği yoğun ilgi sayesinde BursasporFan internet ortamında hakkettiği yeri almış ve yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bursasporfan.com, tum dünyaya Bursaspor başta olmak uzere tüm spor takımlarına haber ve bilgiler sunan bir iletişim ve medya platformudur.

Bursasporfan.com içerisinde, haberler, resimler, videolar, kişisel bloglar, etkinlikler, anketler, müzikler, sohbet, ziyaretçi defteri ve sosyal ağın gerekliliği olan yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar bulacaksınız.

Bursasporfan.com ile arkadaşlarınız arasında dosya alisverisi yapacak, sesli ve görüntülü göruşebilecek, karşılıklı oyun oynayıp sohbet odalarında muhabbet edebileceksiniz.

Bursasporfan.com Bursa'nın öz degerlerine sahip çıkan, bunu her platformda dile getiren milli ve manevi değerleri yüksek faziletlerle donatılmış Bursaspor taraftarının en aktif, en yoğun ve en dinamik olduğu zengin içeriğe sahip sosyal bir ağdır. Bu nedenle; Bursasporfan.com, karakterli taraftar yetiştirebilen ve asla holigan değil, projeler üreten farklı takımlarların taraftarlarının kaynaşabileceğı özgün ve nezih bir ortamı sizlerin hizmetine sunmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

Bursasporfan.com'da sesinizi duyurmak ve yeni dostlukalar kazanmak için sizleri şimdi sitemize üye olmaya davet ediyoruz. www.bursasporfan.com