Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/televidy/public_html/class/Db_.class.php on line 18
Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızı’nın Yolculuğu (2010) / Film Fragmanları : Televidyon.com
Sol Ok
Lamba Kapalı
Türkiye Gösterim Tarihi: 10.12.2010
ABD Gösterim Tarihi: 10.12.2010

Tür : Macera, Aile, Fantastik
Yönetmen : Michael Apted
Senaryo : Christopher Markus, Stephen McFeely, Michael Petroni, C.S. Lewis (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Dante Spinotti
Müzik : David Arnold
Yapım : 2010, İngiltere
Dil : İngilizce
Oyuncular : Ben Barnes, Skandar Keynes, Georgie Henley, Bruce Spence, Neil Young, Will Poulter, Shane Rangi, Arabella Morton, Arthur Angel, Bill Brown, Colin Moody, David Vallon, Gary Sweet, Greg Poppleton, Laura Brent, Roy Billing, Terry Norris, Tony Nixon, Zack Kibria

Bir ejderhanın uyandığı, yıldızların yeryüzüne indiği, her şeyin olabileceği bir ülke: NARNİA. Bir kral ve hiç beklenmedik bir anda gemisine konuk olan dostları, bilinen bütün toprakların daha da ötesine doğru yelken açarlar. Atıldıkları bu macera dünyanın sonunun sadece bir başlangıç olduğu gösterir.

Lucy ve Edmund,Peter,Susan, sevilmeyen kuzen Eustace'le birlikte, Şafak Yıldızı adlı gemiye binip güneşin doğduğu yere doğru yol alırlar; Kral Dokuzuncu Caspian'ın kaybolan yedi dostunu arayacaklardır. Bu sıradışı keşif yolculuğu sırasında bir ejderhayla, bir deniz yılanıyla, bir grup görünmez insanla, bir büyücüyle ve sonunda Aslan'la karşılaşırlar.

Michael Apted’in yönettiği ve Ben Barnes, Skandar Keynes, Georgie Henley ile Will Poulter’ın oynadığı Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızı’nın Yolculuğu (The Chronicles Of Narnia: The Voyage Of The Dawn Treader), 10 Aralık 2010’da Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.